تفریحات آبی کیش در فصل شگفت انگیز تابستان چیست؟

ایران کشوری گرم و خشک است و اکثر مردم ایران در عطش رسیدن به مکانی با وجود آب فراوان هستند. به خاطر همین است در تابستان هر سال شمال و جنوب ایران مملو از مردم عزیزمان خواهد شد. در هیچ کجای ایران مثل کیش تفریحات آبی وجود ندارد و شما می توانید در کنار خانواده و یا دوستان خود یک تابستانی شگفت انگیز داشته باشید. سماگشت قصد دارد 3 مورد از تفریحات آبی کیش را به شما معرفی کند . اگر اهل هیجان و بالا بردن ادرنالین خونتان هستید حتما به کیش سفر و از تفریحات آبی جدید کیش لذت ببرید.

 

 

اسکوتر زیر دریایی در کیش

تفریحات آبی کیش - اسکوتر زیر دریایی

اگر عاشق گشت و گزار در زیر آب هستید و دوست دارید همراه با ماهیان قرمز ، زرد و نارنجی در عمق دریا باشید اسکوتر زیر دریایی بهترین وسیله برای شماست. شما با این وسیله ی الکتریکی نیاز به شنا کردن ، دست و پا زدن و غواصی ندارید . در یک محیط کاملا بسته و ایمن می توانید خیلی راحت همراه ماهیان دریایی باشید.

 

یادتان باشد اسکوتر زیر دریایی برای افراد بالای 12 سال مجاز است. همچنین برای اسکوترسواری نیز داشتن حوله، مایو و دمپایی لازم است.  

 

 

اسکی روی آب در کیش

تفریحات آبی کیش - اسکی روی آب (کیبل اسکی)

حتما بارها در شبکه های تلویزیونی مسابقات اسکی روی آب را دیده اید و به خودتان گفته اید این ورزش حتما سرشار از هیجان است. بله درست فهمیدید این ورزش سراسر هیجان است و اگر میخواهید آدرنالین خونتان بالا برود ، اسکی روی آب اولین پیشنهاد ما به شماست. یک قایق شما را با سرعت 30 کیلومتر بر ساعت خواهد کشید. البته به همین راحتی که فکرش را میکنید نیست!  

 

اگر اولین بار است که میخواهید اسکی روی آب سوار شوید ، مربیان به شما آموزش خواهند داد که چگونه این کار را انجام دهید. البته نا گفته نماند که اسکی روی آب نیازمند قدرت بالاتنه و پایین تنه زیادی می باشد و شما باید هر لحظه تعادل خود را حفظ کنید که در آب پرتاب نشوید.  

 

 

پاراسل در کیش

تفریحات آبی کیش - پاراسل

افرادی که عاشق هیجان و عاشق ارتفاع هستند پاراسل حتما برایشان بسیار شگفت انگیز خواهد بود. پاراسل نوعی چتر بازی است . چتری به شما وصل است و با یک قایق موتوری طنابی به شما وصل میکنند. قایق موتوری با سرعت زیاد به حرکت در می آید و ارتفاع شما کم کم زیاد می شود. چتر در بالا ترین نقطه تا ارتفاع 300 متر بالا می رود.

 

توصیه ما به شما این است پاراسل را تجربه نکنید ، اگر فردی ترسو هستید.    

 

 

ما در اینجا 3 مورد از تفریحات آبی کیش را برای شما گفتیم اما یادتان باشد این تفریحات به همین 3 مورد ختم نمی شود . تفریحات دیگر مثل کایت بردینگ ، فلایبرد ، شاتل و بنانا و غواصی می باشد.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.